Tel: 888 46 46 10 Adres: 42-286 Koszęcin ul. Ligonia 15a E-mail: biuro@wenaschool.pl

O nas

Anna Wachowska – założycielka i pomysłodawczyni Weny. Zaraża twórczym podejściem oraz udowadnia od ponad 10 lat że angielski jest łatwy, a każdy Uczeń genialny.
Lekcja z nią to przyjemne, pouczające i energiczne spotkanie.

Metody nauczania bazuje na własnym doświadczeniu, wiedzy z zakresu psychologii nauczania oraz porad specjalistów bo „Nie ma jednej skutecznej metody nauczania i uczenia się bo nie ma jednego takiego samego Ucznia”.

Dzięki temu, że stale sama stale się uczy (niemieckiego, tańca oraz gry na pianinie) wie ile wysiłku i samozaparcia potrzeba do osiągnięcia celu dlatego poprzez nauczanie języka angielskiego przemyca tematy, które pomagają Dzieciom, Młodzieży i Dorosłym budować samoocenę i motywować do działania.

Nazwałam Szkołę WENA gdyż chcę aby każdy odkrył ją w sobie. Bo każdy ją ma.Robert Rolewski – lektor języka angielskiego

HELLO! Mam na imię Robert. Moją pasją poza sportem od zawsze był język angielski.

Jestem tłumaczem i lektorem języka angielskiego ale i kapitanem rezerwy Wojsk Specjalnych. Poza filologią angielską ukończoną w 2011 r. odbyłem wiele szkoleń zagranicznych, między innymi kurs języka amerykańskiego w Defense Language Institute English Language Center w Teksasie a także US Army Infantry School w Georgii i US Air Force Special Operations School na Florydzie.

Prowadzę zajęcia ukierunkowane na praktyczną znajomość języka angielskiego  jak i przygotowujące do testów takich jak IELTS lub STANAG 6001. KEEP CALM AND LEARN ENGLISH WITH ME!


Anna Gawenda-Koza – lektor języka niemieckiego

Jestem absolwentką filologii germańskiej oraz osobą bilingwalną, czyli dwujęzyczną. Poprzez bardzo częste, od najmłodszych lat, wyjazdy do naszych zachodnich sąsiadów nabyłam płynności językowej oraz swobody mówienia.

W Niemczech odbyłam także praktyki w firmie z nieruchomościami. Znam tamtejszą kulturę, a język niemiecki z czasem stał się dla mnie drugim językiem ojczystym. Jestem ogromną zwolenniczką tego kraju i języka dlatego wkładam w swoją pracę bardzo dużo wysiłku i starań.

Żywię przekonanie, że zajęcia prowadzone na zasadzie partnerstwa są kluczem do osiągnięcia sukcesu.


Agata Cierpiał – lektor języka rosyjskiego

Z wykształcenia jestem filologiem języka rosyjskiego. Chce pokazać, że nauka języka może być ciekawym i inspirującym zajęciem, ponieważ ucząc się nie tylko zdobywamy wiedzę, lecz odkrywamy nowe, wcześniej nieznane obszary.

Staram się być zawsze energiczna, uśmiechnięta i zarażać swoją miłością do tego pięknego języka. Prywatnie jestem zakręcona na punkcie swojego syna Franka, fanką ruskich pierogów oraz Maszy i Niedźwiedzia


Stefania Prandzioch – lektor języka hiszpańskiego

¡Hola! Jestem Stefania mam 27 lat. Z wykształcenia jestem farmaceutką. 5 lat pracowałam w aptece jednak moje serce zawsze biło mocniej w kierunku brzmiącego jak melodia języka hiszpańskiego. Tak w 2019r. skończyłam filologię hiszpańską.

Obecnie całą moją uwagę skupia trzymiesięczna córeczka Józefina z którą słuchamy hiszpańskich piosenek. Z ogromną pasją podchodzę do kultury hiszpańskiej i tą pasją mam zamiar was zarazić. ¡Hasta la vista muchachos!


Szymon Wiechoczek – nauczyciel matematyki

Propagator edukacji pozaszkolnej, korepetytor, aktor. Od 19 lat związany z przybliżaniem matematyki jako dyscypliny, której poziom trudności można pokonać na każdym etapie nauki. Jak mówi najważniejsze rzeczy w życiu człowieka dzieją się na starciu logiki i wrażliwości, dlatego z takim samym zapałem zajmuje się Matematyką jak i Teatrem. Pracował w Teatrze Nowym w Zabrzu m.in. jako aktor, asystent reżysera oraz artysta chóru w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. W czasie studiów matematycznych na Uniwersytecie Śląskim przez trzy lata jako wolontariusz pomagał chorzowskim dzieciom w edukacji, prowadząc w Gimnazjum Nr 7 w Chorzowie zajęcia douczająco-wyrównawcze, współtworząc tym samym raczkujący program wolontaryjny w mieście aby pomagać w wyrównywaniu szans tym, którzy potrzebują więcej czasu na zdobycie wiedzy.

Najważniejsza dla nas jest wieź z Uczniem. Tylko dzięki dobrej relacji możemy dotrzeć do Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Zawsze mówimy „ We teach students, not material” czyli „Uczymy Uczniów, nie materiał”

Facebook