Tel: 888 46 46 10 Adres: 42-286 Koszęcin ul. Ligonia 15a E-mail: biuro@wenaschool.pl

O nas

Anna Adamczyk – założycielka i pomysłodawczyni Weny. Zaraża twórczym podejściem oraz udowadnia od ponad 10 lat że angielski jest łatwy, a każdy Uczeń genialny.
Lekcja z nią to przyjemne, pouczające i energiczne spotkanie.

Metody nauczania bazuje na własnym doświadczeniu, wiedzy z zakresu psychologii nauczania oraz porad specjalistów bo „Nie ma jednej skutecznej metody nauczania i uczenia się bo nie ma jednego takiego samego Ucznia”.

Dzięki temu, że stale sama stale się uczy (niemieckiego, tańca oraz gry na pianinie) wie ile wysiłku i samozaparcia potrzeba do osiągnięcia celu dlatego poprzez nauczanie języka angielskiego przemyca tematy, które pomagają Dzieciom, Młodzieży i Dorosłym budować samoocenę i motywować do działania.

Nazwałam Szkołę WENA gdyż chcę aby każdy odkrył ją w sobie. Bo każdy ją ma.Robert Rolewski – lektor języka angielskiego

HELLO! Mam na imię Robert. Moją pasją poza sportem od zawsze był język angielski.

Jestem tłumaczem i lektorem języka angielskiego ale i kapitanem rezerwy Wojsk Specjalnych. Poza filologią angielską ukończoną w 2011 r. odbyłem wiele szkoleń zagranicznych, między innymi kurs języka amerykańskiego w Defense Language Institute English Language Center w Teksasie a także US Army Infantry School w Georgii i US Air Force Special Operations School na Florydzie.

Prowadzę zajęcia ukierunkowane na praktyczną znajomość języka angielskiego  jak i przygotowujące do testów takich jak IELTS lub STANAG 6001. KEEP CALM AND LEARN ENGLISH WITH ME!Paulina Pilarska – lektor języka angielskiego

Odkąd pamiętam nauka języków obcych zawsze sprawiała mi radość. Teraz ta radość jest większa gdyż mogę przekazać wiedzę moim Uczniom.

Jestem również dietetykiem klinicznym co pozwala mi realizować swoje zainteresowanie dziedziną żywienia człowieka. Dieta jest niezwykle ważna, ale to samopoczucie oraz pozytywne myślenie ma ogromny wpływ na nas dlatego na zajęciach staram się o możliwie przyjazną atmosferę.

Podobno jestem najbardziej cierpliwym lektorem w Wenie wiec przy mnie nie poznasz co to stres dzięki czemu łatwo i swobodnie będziesz mówił. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi dodaje mi skrzydeł i zrobię wszystko abyś mógł je rozwinąć szybko i skutecznie.Anna Gawenda-Koza – lektor języka niemieckiego

Jestem absolwentką filologii germańskiej oraz osobą bilingwalną, czyli dwujęzyczną. Poprzez bardzo częste, od najmłodszych lat, wyjazdy do naszych zachodnich sąsiadów nabyłam płynności językowej oraz swobody mówienia.

W Niemczech odbyłam także praktyki w firmie z nieruchomościami. Znam tamtejszą kulturę, a język niemiecki z czasem stał się dla mnie drugim językiem ojczystym. Jestem ogromną zwolenniczką tego kraju i języka dlatego wkładam w swoją pracę bardzo dużo wysiłku i starań.

Żywię przekonanie, że zajęcia prowadzone na zasadzie partnerstwa są kluczem do osiągnięcia sukcesu.


Agata Cierpiał – lektor języka rosyjskiego

Z wykształcenia jestem filologiem języka rosyjskiego. Chce pokazać, że nauka języka może być ciekawym i inspirującym zajęciem, ponieważ ucząc się nie tylko zdobywamy wiedzę, lecz odkrywamy nowe, wcześniej nieznane obszary.

Staram się być zawsze energiczna, uśmiechnięta i zarażać swoją miłością do tego pięknego języka. Prywatnie jestem zakręcona na punkcie swojego syna Franka, fanką ruskich pierogów oraz Maszy i Niedźwiedzia


Stefania Prandzioch – lektor języka hiszpańskiego

¡Hola! Jestem Stefania mam 27 lat. Z wykształcenia jestem farmaceutką. 5 lat pracowałam w aptece jednak moje serce zawsze biło mocniej w kierunku brzmiącego jak melodia języka hiszpańskiego. Tak w 2019r. skończyłam filologię hiszpańską.

Obecnie całą moją uwagę skupia trzymiesięczna córeczka Józefina z którą słuchamy hiszpańskich piosenek. Z ogromną pasją podchodzę do kultury hiszpańskiej i tą pasją mam zamiar was zarazić. ¡Hasta la vista muchachos!


Szymon Wiechoczek – nauczyciel matematyki

Propagator edukacji pozaszkolnej, korepetytor, aktor. Od 19 lat związany z przybliżaniem matematyki jako dyscypliny, której poziom trudności można pokonać na każdym etapie nauki. Jak mówi najważniejsze rzeczy w życiu człowieka dzieją się na starciu logiki i wrażliwości, dlatego z takim samym zapałem zajmuje się Matematyką jak i Teatrem. Pracował w Teatrze Nowym w Zabrzu m.in. jako aktor, asystent reżysera oraz artysta chóru w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. W czasie studiów matematycznych na Uniwersytecie Śląskim przez trzy lata jako wolontariusz pomagał chorzowskim dzieciom w edukacji, prowadząc w Gimnazjum Nr 7 w Chorzowie zajęcia douczająco-wyrównawcze, współtworząc tym samym raczkujący program wolontaryjny w mieście aby pomagać w wyrównywaniu szans tym, którzy potrzebują więcej czasu na zdobycie wiedzy.

Najważniejsza dla nas jest wieź z Uczniem. Tylko dzięki dobrej relacji możemy dotrzeć do Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Zawsze mówimy „ We teach students, not material” czyli „Uczymy Uczniów, nie materiał”

Facebook